LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Martesa ime ka qenë një malore"/ Aktori i humorit: Në shtëpinë time ligjin e bën gruaja

14 Gusht 2022, 10:29, Lifestyle CNA

"Martesa ime ka qenë një malore"/ Aktori i humorit: Në

Në një intervistë që ka dhënë së fundmi, aktori Gentian Zenelaj ka rrëfyer mjaft detaje nga jeta personale. Gjatë rrëfimit për emisionin “Part Time” në "TV Klan", Genti nuk i shpëtoi pyetjes se kush e bën ligjin në shtëpinë e tyre. 

“Në shtëpinë tonë e bën ligjin gruaja, e cila ka dashur Zoti që të ishte Aida, kështu që gruaja”, theksoi aktori duke folur më pas edhe për martesën. “Martesa ime ka qenë një malore, malore, malore, jo në aspektin e marrëdhënies time me Aidën, por realisht e kemi nisur me një shtëpi të palyer.

E kemi nisur me mobilje të kohës së Enverit dhe me një biçikletë. Ma beso që çdo gjë në këtë jetë e kam vendosur bashkë me Aidën”, tha aktori i mirënjohur.

Lajmet e fundit nga