LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Poza “të nxehta” në krevat dhe karrige/ Angela Martini publikon fotot që të ‘lënë pa fjalë’

14 Gusht 2022, 22:18, Lifestyle CNA
Poza “të nxehta” në krevat dhe karrige/ Angela Martini
Modelja shqiptare, Angela Martini

Me plot sharm dhe sensualitet vjen në fotot e fundit modelja e njohur shqiptare, Angela Martini.

Modelja i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj, teksa ka dhuruar disa poza shumë provokuese.

Bukuroshja ka treguar hiret, e veshur me dy fustane, një të zi dhe një të bardhë, herë mbi krevat dhe herë ulur mbi karrige.

Këto foto kanë bërë bujë pas publikimit, ku ka marrë mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga