LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Sot një "bishë" e vërtetë me karrierë të suksesshme/ Si ka qenë Luana Vjollca gjatë adoleshencës

14 Gusht 2022, 20:25, Lifestyle CNA
Foto - Sot një "bishë" e vërtetë me karrierë
Moderatorja Luana Vjollca

Moderatorja e njohur Luana Vjollca është një nga vajzat më të njohura dhe të dashura për publikun shqiptar.

Përveçse si moderatore, Luanën e kemi parë edhe si këngëtare. Javët e fundit ajo ka publikuar projekte muzikore me tematikë sociale, ku më së shumti trajton dhunën ndaj gruas.

Prej shumë vitesh ajo ka hyrë në botën televizive. Për shumë që nuk e mbajnë mend, moderatorja dhe këngëtarja e ka nisur karrierën në televizion kur ka qenë adoleshente.

Ndryshe nga imazhi i saj sot, Luana shfaqet me më pak kilogramë dhe brune.

Më poshtë, ne po ju rendisim disa foto të Luana Vjollcës./ B.A. – CNA.al

 

Lajmet e fundit nga