LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Hakerat hyjnë në Polici deri tek dhomat e ndalimit/ Lëshojnë paralajmërimin e fortë

26 Shtator 2022, 08:41, Aktualitet CNA

Video-Hakerat hyjnë në Polici deri tek dhomat e ndalimit/

“Homeland justice”  kanë publikuar të tjera videos sot nga ambjentet e Drejtorisë së Policisë , Tiranë si dhe nga pikat kufitare.

Në pamje shihen edhe dhomat e  ndalimit,në Drejtorinë e Policisë së Tiranës.

Këto pamje që janë publikuar ditën e sotme nga hakerat i përkasin muajit Korrik, kur ka ndodhur sulmi i parë kibernetik.

Për shkak se në pamje ka edhe persona që janë të ndaluar, CNA.al nuk e publikojmë videon.

Videot e publikuara nga hakerat në rrjetin sociale Telegram shoqërohen me paralajmërimit, “kur siguria e Terroristëve të Durrësit (MEK) është më e rëndësishme se siguria e njerëzve tuaj”./CNA.al

 

 

 

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga