LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës/ Titujt kryesorë, 10 shkurt 2024

10 Shkurt 2024, 08:28, Aktualitet CNA
Shtypi i ditës/ Titujt kryesorë, 10 shkurt 2024
Foto ilustruese

Këtë të shtunë po ju njohim me disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 9 shkurt 2024.

Gazeta "Dita" hapet me titullin kryesor: "Palaço kemi me shumicë". Një tjetër titull: "Shkurt 1944, lufta e Tropojës dhe dëshmorët e saj me emra". 

Gazeta "Panorama Sport" si titull kryesor ka: "Dinamo sfidon Partizanin, Shehi: Renditjen nuk e shohim". 

Gazeta "Panorama" si titull kryesor ka:"Shqipëria aleat kyç në Ballkan, DASH: Blinken vizitë në Tiranë".

Gazeta "Telegrafi" hapet me titullin: "Mejdani: Të reflektojmë për kaosin politik, opozitës nuk i bllokohen komisionet hetimore".

Gazeta "Shqiptare" ka si titull kryesor: "Blinken javën tjetër në Tiranë: Partnere kyç për stabilitetin". 

Gazeta "Standard" ka si titull kryesor: "Ku janë 60 milionë eurot e inceneratorit të Tiranës"./CNA 

 

Lajmet e fundit nga