LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO - Policia merr masa/ Lyhen me graso shtyllat në bulevard

12 Nëntor 2022, 17:26, Aktualitet CNA
FOTO - Policia merr masa/ Lyhen me graso shtyllat në bulevard
Shtylla me graso

Qytetarët janë mbledhur poshtë zyrës së kryeministrit Edi Rama për të protestuar kundër tij, ndërsa ky i fundit është siguruar të merren të gjitha masat.

Siç shihet edhe nga fotoja, shtyllat në të cilat janë vendosur kamera sigurie janë lyer me graso.

Kjo për arsye që protestuesit të mos kenë mundësi të ngjiten në shtyllë dhe të dëmtojnë kamerat.

Nga ana tjetër, deri më tani protesta e thirrur nga opozita ka qenë e qetë dhe nuk ka pasur incidente./ B.A. – CNA.al

FOTO - Policia merr masa/ Lyhen me graso shtyllat në bulevard

Protesta live në CNA

Lajmet e fundit nga