LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Rama ik”/ Brohorima dhe thirrje, demokratët rrethojnë Berishën në seli

12 Nëntor 2022, 16:25, Aktualitet CNA

“Rama ik”/ Brohorima dhe thirrje, demokratët rrethojnë

Demokratët kanë pritur liderin Sali Berisha, teksa ka dalë nga selia e PD-së.

Së bashku me qindra protestues Berisha është nisur drejt Kryeministrisë, ku pritet të zhvillohet protesta./ CNA.al

“Rama ik”/ Brohorima dhe thirrje, demokratët rrethojnë

“Rama ik”/ Brohorima dhe thirrje, demokratët rrethojnë

Lajmet e fundit nga