LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Prag proteste/ Situata para kryeministrisë

12 Nëntor 2022, 14:44, Aktualitet CNA

Video-Prag proteste/ Situata para kryeministrisë

Për protestën e opozitës të organizuar sot në orës 16:00 janë marrë tashmë nga policia e shtetit përgjatë bulevardit.

Ndërkohë, është ngritur edhe tribuna para kryeministrisë ku do të përqendrohet protesta dhe do të mbahen fjalimet.

Sheshi para kryeministrisë është i qetë, vetëm me praninë e ndërtuesve të tribunës së fjalimeve dhe të ndonjë qytetari që siç duket nuk ka pritur orarin e protestës, por ka dalë më herët, duke valëvitur flamurin e PD-së./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga