LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nga Shkodra, Durrësi, Kurbini dhe Elbasani/ Mijëra qytetarë, në protestë kundër Qeverisë

12 Nëntor 2022, 16:08, Aktualitet CNA

Nga Shkodra, Durrësi, Kurbini dhe Elbasani/ Mijëra qytetarë,

Mijëra qytetarë janë nisur drejt Kryeministrisë, ku do të protestojnë kundër Qeverisë.

Mësohet se qytetarë nga të gjitha rrethet, konkretisht nga Kurbini, Shkodra, Durrësi dhe Elbasani kanë mbërritur në Tiranë dhe janë grumbulluar në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Të tjerë janë grumbulluar para selive të partive opozitare dhe në sheshin “Skënderbej”, për t'u marshuar më pas drejt Kryeministrisë./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga