LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Protesta-E moshuara e revoltuar me Ramën: Më jepni një snajper

12 Nëntor 2022, 15:56, Aktualitet CNA
Protesta-E moshuara e revoltuar me Ramën: Më jepni një snajper
Foto ilustruese

Një e moshuar nga Elbasani, do t’i bashkohet protestës së sotme të thirrur nga opozita.

E revoltuar është shprehur për mediat se të heqësh Ramën është një triumf dhe është gati të bëjë 30 vite burg për këtë.

"O sa shumë arsye kam or djalë. Varfëri, shtëpiat që u kanë prishur, teatri, fermerët, vjedhjet, shitjet. S’po lënë gjë pa shitur, kur të na shesë edhe ne. Ai është i pafytyrë. Ca ka thënë një grua këtu më jepni nja snajper ta vras vetë. Jam gati ta vras. Halla 20 – 30 vjet burg se nuk do arrij t'i bëj. Të heqësh Edi Ramën është triumf. Ai është kriminel, i pashpirt, monstër, gënjeshtar, hajdut. Ai duhet heq patjetër, me çdo kusht", thotë ajo./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga