LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lisandër Hoxha: Rama dhe Soros po zbrazin Shqipërinë

12 Nëntor 2022, 17:06, Aktualitet CNA

Lisandër Hoxha: Rama dhe Soros po zbrazin Shqipërinë

Anëtari i Këshillit Kombëtar, Lisandër Hoxha, ka deklaruar nga protesta se kryeministri Edi Rama në bashkëpunim me George Soros po zbarzin Shqipërinë, ndaj duhet të protestojmë deri në ikje të tij.

"Kriza financiare u përdor nga Rama si një kamzhik për kurrizin e çdo familjari shqiptar. Rama në bashkëpunim me Soros, dhe argatin e tij hartuan një program për të zbrazur Shqipërinë.

Këtu ka shqiptarë, ka opozitë, këtu jemi përballë Ramës. A duhet sot ti kërkojmë kryeministrit ikje, të largohet nga kjo zyrë. A duhet sot ti themi që s’je më kryeministri ynë. A duhet të vazhdojmë protesta deri në ikje të Ramës. Kurrë nuk do pranojmë të dorëzohemi”, tha Hoxha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga