LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Lidhja e Donaldit me Beatrix/ Habit ish konkurenti i “Big Brother”: Lojë, edhe Bora është pjesë e saj

7 Dhjetor 2021, 10:23, Lifestyle CNA
Lidhja e Donaldit me Beatrix/ Habit ish konkurenti i “Big Brother”:

Dy ish-banorët e ?Big brother 2? Adi dhe Olsi kanë qenë sot të ftuar në emisionin ?Shqipëria Live? për të folur në lidhje me ngjarjet e fundit brenda shtëpisë, sidomos lidhjen e Donaldit me Beatrix.

Sipas Adit të gjithë personat e përfshirë në historinë e Beatriksës dhe Donaldit e dinë që po luajnë lojë. Ai shprehet se edhe Bora e ka një dozë të lojës.

?Unë kam përshtypjen se kjo treshe midis Borës, Donaldit dhe Beatrixit ja kanë arritur qëllimit, përtej kësaj që ne shohim matanë ekranit. Ata e kanë arritur atë që duan. Unë mendoj se nuk ka dashuri aty brenda. Nëse do e pranojmë që ka një lojë, sepse për lojë luhet , mendoj se ka një ?dashuri? që ne ta vuanim nga jashtë. Të gjithë janë në lojë aty, jo vetëm Donaldi dhe Beatrix, por edhe Bora është në lojë. Edhe vetë ajo e ka një dozë të lojës. Bashkë me shkrimin që bëri? ,– tha Adi.

Ndërsa ish-banori tjetër po i ?Big Brother 2? , Olsi tha se Donaldi është në rrugën e duhur.

?Unë i them djalit të puth e të bëj çfarë të dojë. Për mua është në rrugën e duhur?,- tha Olsi./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga