LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Trekëndëshi që po vë në lëvizje gjithë rrjetin/ Edhe Stresi i del në krah Borës

7 Dhjetor 2021, 07:42, Lifestyle CNA
Trekëndëshi që po vë në lëvizje gjithë

Trekëndëshi Bora-Donald dhe Beatrix ka bërë shumë zhurmë në rrjet. Të shumtë kanë qenë reagimet nga ndjekësit e tyre dhe personazhe publike.

Së fundi ka qenë Stresi ai që ka reaguar.

Me anën e një postimi në rrjetet sociale Stresi ka pyetur ndjekësit, nëse dëshirojnë të dinë mendimin e tij lidhur me situatën.

Ai vetë si duket po mban anën e Borës. Në një story ai ka postuar një foto të këngëtares dhe krahas saj shkruan: Bora është mbretëreshë.

Kujtojmë se dyshja Donald-Beatrix po marrin shumë komente negative në rrjet, ndërkohë që Bora jo vetëm që po rrit audiencën e saj por ka fituar edhe shumë mbështetje nga emra të njohur të ekranit./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga