LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Të doli boja”/ Vijon sherri mes Silvës dhe Mandit: Hajdute je dhe hajdute do të mbetesh

6 Dhjetor 2021, 19:09, Lifestyle CNA
“Të doli boja”/ Vijon sherri mes Silvës dhe Mandit:

Kënga ?Të ka lali shpirt? e Silva Gunbardhit në bashkëpunim me Mandi Nishtullën dhe ish partnerin e saj Dafin është komentuar shumë ditët e fundit.

Pas akuzave nga Mandi, se Silva dhe Dafi morën të gjitha përfitimet e këngës ka ardhur edhe kundërpërgjigjja e Silvës e cila nxori kontratën me ?Acromax? ku sipas saj, vërtetonte me firma se Silva merr vetëm 10% të fitimeve, Dafi 0% e ndërsa 90% të tyre i merr Alfred Sula, kompozitori këngës dhe njëkohësisht kushëriri i Mandi Nishtullës.

Pas pas kësaj deklarate ka ardhur edhe reagimi i Mandi Nishtullës.

?Ok kontratat, po klikimet kush mi mori? Mos harro se hajdute je dhe hajdute do të mbetesh. Ke marrë lekë sa ke bërë dhe vila luksoze. S?bëhen ato me 10% o Silva,? ka shkruar ai.

Nuk vonoi edhe Silva e cila shkroi:

 ?Vilat janë vetëm në fantazinë tënde të sëmurë! Unë nuk kam asnjë vilë. Nuk pinë më ujë mashtrimet e tua o Mandi! Të doli boja! Lekët brenda fisit tënd janë! Firmën Alfredit ja ke dhënë ti o Mandi dhe ja ke dhënë Alfredit jo mua! Të kam lënë Zotin o mashtrues”./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga