LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ndjekësit e kritikuan se mbështeti Beatrix dhe Donaldin/ Flori Mumajesi ka vetëm një fjalë për ta

6 Dhjetor 2021, 09:17, Lifestyle CNA
Ndjekësit e kritikuan se mbështeti Beatrix dhe Donaldin/ Flori

Marrëdhënia Beatrix-Donald është kthyer në  një nga temat më të diskutuara të momentit. Të shumtë janë ata që kanë mbushur rrjetet sociale me gjuhë urrejtje ndaj dyshes , duke i akuzuar si tradhtarë për shkak të lidhjes së lënë pezull mes Donaldit dhe Bora Zemanit pas puthjes në Big Brother Vip.

Ndonëse të paktë në numër, Donaldi dhe Beatrix kanë patur dhe njerëz që i kanë mbështetur duke ndarë momente teksa ata puthen në rrjetet sociale. Një prej tyre është edhe kantautori Flori Mumajesi.

Mumajesi ka publikuar një moment ku çifti shfaqen duke u puthur duke e shoqëruar me këngën e tij. Por për këtë Flori është përballur me komente negative madje ka nga ata që e kanë bërë unfolloë kantautorin.

Por për këta ndjekës Flori ka vetëm një fjalë: Faleminderit.

Një tjetër perosnazh që ka dënuar ata që kanë gjykuar çiftin e Big Brother Vip ka qenë edhe këngëtari Elgit Doda.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Doda shkruan që shqiptarët një punë e bëjnë më së miri: Të gjykojnë.

?Amaaa një punë e bëjmë mirë ne shqiptarët. Gjykimi. Ps: Vreni mer punt e juja, mos u merrni me dynjon. Lepurusha?, shkruan Elgit Doda./ CNA.al

Lajmet e fundit nga