LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Më e bukur se kurrë/ Marina Vjollca kthehet në ekran

4 Dhjetor 2021, 20:10, Lifestyle CNA
FOTO- Më e bukur se kurrë/ Marina Vjollca kthehet në ekran

Kanë kaluar shumë pak ditë që kur Marina Vjollca lindi vjazën Marget, e megjithatë moderatorja ka vendosur të rikthehet në punë.

Marina ka postuar disa foto ku duket e veshur me një fustan shumë elegant ngjyrë bezhë dhe e kuruar deri në detaj me një make-up shumë profesional.

Marina, si gjithmon mahnit me pamjen e saj dhe si duket vijon të ketë linjat perfekte trupore edhe pasi solli në jetë vajzë e saj.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga