LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Balina mbështet hapur Beatriksën dhe Donaldin: Ju bënë gjyq moralist

4 Dhjetor 2021, 17:18, Lifestyle CNA
Balina mbështet hapur Beatriksën dhe Donaldin: Ju bënë gjyq

Opinionistja e ?Big Brother VIP?, Balina Bodinaku, për shkak të gjëndjes shëndetësore jo të mirë, ka munguar gjatë dy spektakleve të fundit të programit.

Pavarësisht mungesës së saj, ajo nuk ka nguruar të shprehë mendimin  e saj në lidhje me trekëndëshin Donald-Bora dhe Beatrix.

Me anën e një video live në praninë e Sheilës, ish banores së shtëpisë, Balina është shprehur se nuk ka qenë dakort në lidhje me mënyrën si u trajtua ky rast, as nga ana e produksionit dhe as nga ana e opinionistëve.

Sipas saj, ndaj dyshes Donald dhe Beatrix u bë një gjyq moralist, ndërkohë që askush nuk kishte pse të kërkonte llogari

Balina tregoi gjithashtu se do të jetë serish prezente në program ditën e martë dhe se gjendja e saj shëndetësore është përmirësuar./CNA.al

Lajmet e fundit nga