LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Efi i “vë” flakën rrjetit/ Poston fotot provokuese

4 Dhjetor 2021, 17:10, Lifestyle CNA
Efi i “vë” flakën rrjetit/ Poston fotot provokuese

Efi, Ifgjenia Dhedhes është kthyer në një nga emrat më të përfolur të momentit. Që në hyrjen e  saj të parë ajo ra në sy direkt për pamjen e saj shumë të kuruar dhe për ngjashmërinë e frikshme me Borën dhe Elvana Gjata.

Ajo është edhe një nga vajzat e preferuara të djemve konkurentë.

Së fundi Efi ka postuar disa foto shumë provokuese nga dukja e saj këtë ?Përputhen Prime?. Ajo duket e veshur me një fustan të zi shumë elegant dhe me një make-up shumë profesionist.

Për më shumë foto të konkurentes ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga