LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Antonela harron praninë e kamerave/ Ekspozon pjesët intime

4 Dhjetor 2021, 15:16, Lifestyle CNA
FOTO-Antonela harron praninë e kamerave/ Ekspozon pjesët intime

Antonela, ish konkurentja e ?Përputhen? dhe një nga banoret e shtëpisë së ?Big Brother Vip? si duket ka harruar praninë e kamerave.

Në rrjet kanë qarkulluar disa foto ku duket Antonela, ndërkohë që bëhej gati për spektaklin e mbrëmshëm, ka ekspozuar para kamerës të brëndshmet pa treguar aspak kujdes.

Në fakt, kujtojmë se ky nuk është rasti i parë që në shtëpi kanë ndodhur momente të tilla të sikletshme nga ana e banorëve./CNA.al

Lajmet e fundit nga