LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Donaldi nuk ka ndjenja por afeksion seksual dhe hakmarrje”/ Habit ish-konkurenti i “Big Brother Vip”

4 Dhjetor 2021, 16:06, Lifestyle CNA
“Donaldi nuk ka ndjenja por afeksion seksual dhe hakmarrje”/ Habit

Ish-konkurenti i ?Big Brother VIP?, Ardit Çuni së fundi ka qenë i ftuar në emisionin ?Goca dhe Gra? ku ndër të tjera ka folur në lidhje me afrimitetin mes Donaldit dhe Beatrix.

Ai u shpreh se nuk e beson që Donaldi të ketë ndjenja ndaj Beatrix por vetëm afeksion seksulal dhe dëshirë hakmarrje për Borën.

?Unë mendoj se ka një lloj kimie, por nuk mendoj se ka ndjenjë përveçse afeksion seksual dhe hakmarrje ndaj asaj që është jashtë. Nuk e di për çfarë arsye. Kam dëgjuar shumë gjëra, por nuk flas për jetën personale për askënd?, është shprehur këngëtari.

Më tej ai shtoi se Donaldi minimum duhej t?i dërgonte një mesazh moderatores se nuk dëshiron ta vijojë më atë marrëdhënie.

?Duhej të thoshte kam vendosur ta stopoj, po ndjek zemrën, nëse po ndjek zemrën”, ka vazhduar Arditi./CNA.al

Lajmet e fundit nga