LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Mos gjykoni dhe kryqëzoni”/ Më në fund vjen reagimi i shumëpritur i Bora Zemanit

5 Dhjetor 2021, 07:25, Lifestyle CNA
“Mos gjykoni dhe kryqëzoni”/ Më në fund vjen reagimi

Pas gjithë zhurmës së shkaktuar në mediat rozë dhe rrjetet sociale për raportin Beatrix-Donald, më në fund ka ardhur reagimi i moderatores Bora Zemani.

Përmes një statusi, Zemani shkruan se, Donaldi është ka të drejtën të bëjë çfarë të dojë me jetën e tij.

?Edhe ai mund të gabojë, edhe ai mund të zgjedhë rrugë të tjera?, shkruan ndër të tjera Bora.

?Ju lutem qetësohuni! Edhe Donaldi është njeri, edhe ai mund të gabojë, edhe ai mund të zgjedhë rrugë të tjera, edhe ai ka të drejtën të bëjë çfarë të dojë me jetën e tij.

Por mos gjykoni, mos kryqëzoni dhe mos dënoni. As unë nuk po e bëj?, ka qenë reagimi i Borës në rrjetet sociale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga