LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

U deklaruan për njëri-tjetrin/ Arjani: Bashkimi si emigranti që mori nuse shtatzanë

4 Dhjetor 2021, 21:01, Lifestyle CNA
U deklaruan për njëri-tjetrin/ Arjani: Bashkimi si emigranti që

Gjatë mbrëmjes së sotme në programin ?Përputhen Prime? Alvisa dhe Bashkimi janë deklaruar për njëri-tjetrin.

Kujtojmë se pas skandalit me ish të dashurin, Hysenin, Alvisa vendosi të largohej nga emisioni por më pas u rikthye dhe deklaroi se arsyeja është Bashkimi dhe se dëshiron ta njohë më shumë.

Arjani ka komentuar deklaratën e dyshes Alvisa dhe Bashkim duke u shprehur se kjo histori ngjan me historinë e një emigranti që i bëjnë një nuse por në fund ai nuk është dakort sepse nusja del shtatzanë.

Nga ky koment Alvisa u prek shumë dhe u shpreh: Kjo është arsyeja pse unë nuk dëshiroja që të kthehesha dikur. Pikërisht për këto komente./CNa.al

Lajmet e fundit nga