LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Unë i rrotulloj këta këtu”/ Iliri bën deklaratën e papritur për banorët e "Big Brother Vip"

4 Dhjetor 2021, 20:24, Lifestyle CNA
“Unë i rrotulloj këta këtu”/ Iliri bën

Iliri është një nga konkurentët e ?Big Brother vip?, ndër më të komentuar të momentit.Kujtojmë se Iliri është një konkurent shumë strateg dhe e kemi parë në situata të ndryshme, duke nisur që nga të pathënat e jetës së tij si tradhëtia, k apërlotur me takimin me bashkëshorten apo telefonatën me vajzën në Itali.

Së fundi gjatë një bisede me banoren më të re Big Mama ai ka lënë të nënkutuar se e di shumë mirë se është një konkurent i fortë.
Këngëtarja e ka cilësuar si ?piper djegës?, referuar lojës së tij. Dhe, deklarata e radhës e Ilirit ndaj banorëve të tjerë ishte me të vërtetë shumw e guximshme: ?Unë i rrotulloj këta këtu?- u shpreh Iliri.
Mbetet të shohim si do reagojnë banorët e tjerë kur të dëgjojnë këtë deklaratë të balerinit./CNA.al

Lajmet e fundit nga