LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO- “Ke bërë gabimin më të madh”/ Banorët dëgjojnë një zë nga jashtë: Donald, o maskara…

4 Dhjetor 2021, 21:41, Lifestyle CNA
VIDEO- “Ke bërë gabimin më të madh”/

Gjatë ditës së sotme banorët e ?Big Brother Vip? kanë dëgjuar një zë nga jashtë shtëpisë.

Një nga fansat e Borës ka guxuar të shkojë deri në shtëpinë e banorëve dhe t?i ?japë? një mesazh aktorit.

Ai ka bërtitur me zë të lartë dhe është shprehur: Donald o maskara, ke bërë gabimin më të madh?

Beatrix nga ana tjetër, ka pyetur kush ishte dhe mori vesh se ishte një fans i Borës nuk ka bërë shumë komente dhe është përgjigjur shumë thjesht: Okej./CNA.al

Lajmet e fundit nga