LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plas keq mes dy opinionistëve të "Përputhen": U bëre ti të më tregosh mua

4 Dhjetor 2021, 21:24, Lifestyle CNA
Plas keq mes dy opinionistëve të "Përputhen": U

Gjatë spektaklit të sotëm të ?Përputhen Prime?, alvisa dhe Bashkimi janë deklaruar për njëri-tjetrin.

Kjo deklaratë është komentuar nga ana e Arjanit i cili është shprehur se Bashkimi i duket si një emigrant që i bëjnë nuse porn ë fund ai nuk e do sepse nusja del shtatzanë.

Alvisa u prek nga ky koment dhe Arjon Muça, opinionisti i ftuar ?shpërtheu keq ndaj Arjanit.

Këtu ke folur shumë gabim, është turp qoftë dhe nëse do të kishim një rast të një vajze shtatzanë, është shumë e gabuar, ti e di sa të respektoj por kjo që the është shumë e tepruar?, u shpreh Arjoni me ton të lartë dhe shumë i revoltuar.

?Jua kam lënë ju fjalët e bukura. U bëre ti të më tregosh mua?, ja ktheu Arjani./CNA.al

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga