LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Surprizë në “Përputhen”/ Alvisa dhe Bashkimi marin vendimin e rëndësishëm

4 Dhjetor 2021, 20:53, Lifestyle CNA
Surprizë në “Përputhen”/ Alvisa dhe Bashkimi marin

Sot në ?Përpuhen? Prime, dy konkurentët Alvisa dhe Bashkimi kanë vendosur të deklarohen për  njëri-tjetrin.

Kujtojmë se historia mes Alvisës dhe ish-të dashurit të saj Hysenit beri bujë të madhe në rrjet, por Alvisa vendosi të kthehej në program dhe të deklaroi se u kthye vetëm për Bashimin.

Pjesë nga biseda.

Alvisa: Veprat flasin  më shumë se fjalët. Tani është momenti i duhur. Kam pasur një ngërç. Kam pasur dyshime ppor tani jam e sigurt në atë që ti ndjen. Kam kohë që nuk jam ndjerë kështu..

Bashkimi: Dua ta flas për rrugëtimin tonë. Kanë ndodhur shumë gjëtra në mes?dhe..se di. Dëgjo. Që prej se ke ardhur ke thënë që jë për mua. Kam pasur presion, por më pëlqen. Për vjzat e tjera nuk kam pëlqim besoj është kuptuar.

Alvisa: Tani t?ja bëj bam unë, t?ja vë vulën. E ke në monitor?

(unë deklarohem për ty, e shkruar më shkronja përmbys)

Bora: E deshifrove Bashkim?

Bashkimi: Po po e deshifrova. Edhe unë deklarohem për ty./CNA.al

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga