LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherri mes Arjolës dhe Antonelës/ Flet Atdheu: Pinim kafe bashkë, mund të jetë xhelozi

5 Dhjetor 2021, 11:55, Lifestyle CNA
Sherri mes Arjolës dhe Antonelës/ Flet Atdheu: Pinim kafe bashkë,

Ish konkurrenti i Përputhen Atdhe Xharavina ka qenë ?molla e sherrit? mes Antonela Berishës dhe Arjola Demiri.

Vajzat në Big Brother Vip kanë debatuar pasi Antonela ka aluduar se mes Arjolës dhe Atdheut ka patur diçka më shumë se shoqëri.

Pas kësaj zënke ka reaguar Atdheu, i cili është shprehur se me Arjolën ka rreth 7 vite shoqëri.

?E vërteta e gjithë kësaj është shoqëri. Kemi prej 7 vitesh shoqëri. Mund të jetë xhelozi edhe në shoqëri, jo ashtu si e nxorri Antonela. Edhe ne meshkujt kemi një farë xhelozie.

Kur jam futur në Përputhen Arjola ka qenë e vetmja që ma kë përkrahur. Na shihte duke pirë kafe bashkë dhe ka menduar se mos jemi në lidhje. Antonela do të ketë menduar se kemi diçka më shumë?, ka thënë Atdheu i ftuar në Fan Club Big Brother Vip./ CNA.al

Lajmet e fundit nga