LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Folëm por…”/ Granit Cana flet për raportin me Fifin pas daljes nga Big Brother

6 Dhjetor 2021, 08:51, Lifestyle CNA
“Folëm por…”/ Granit Cana flet për raportin me

Granit Cana është një nga ish banorët më të komentuar të Big Brother Vip, veçanërisht për raportin me Fifin. Në një intervistë për mediat kosovare, ish futbollisti ka treguar Fifi ka arritur të zbulojë shumë nga karakteri i tij dhe ana emocionale. Gjtihashtu shprehet se shumë prej ngjarjeve janë dramatizuar shumë nga mediat.

?Fifi më ka nxjerrë anën time emocionale para publikut. Me të jam shprehur më lirshëm pasi që te të tjerët nuk është se kam pasur besim. Por më pas gjërat janë dramatizuar. Kur dola e pashë që disa gjëra i kanë bërë shumë të mëdha. Unë asnjëherë nuk kam injoruar shëndetin e Fifit. Unë e vlerësoj Fifin dhe kam thënë se do ta kem gjithmonë mikeshë?, është shprehur ai.

Por pas daljes së saj nga shtëpia e Big Brother Vip, raporti i tyre ka ndryshuar shumë. Graniti ka treguar se ka folur me Fifin, por jo gjithçka ka shkuar mirë mes tyre, por gjithsesi ka nënvizuar se këngëtarja do të jetë një mikeshë e mirë e tij.

?U takuam pasi ajo doli nga shtëpia por nuk shkoi gjithçka mirë. E prisja një përqafim të ngrohtë dhe një foto të përbashkët pas gjithë asaj historie që kaluam brenda, por që nuk ndodhi. Por, megjithatë ne kemi komunikuar. Jemi miq. Kjo është e rëndësishme?, tha Graniti./ CNA.al

Lajmet e fundit nga