LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-“Gati shpirti sa s’na plasi”/ Olsi Bylyku nxjerr këngë për treshen“Bora-Donald-Beatrix”

5 Dhjetor 2021, 21:25, Lifestyle CNA
Video-“Gati shpirti sa s’na plasi”/ Olsi Bylyku nxjerr

Historia me Donaldin, Borën e Beatrixën ka marrë të gjithë vëmendjen ditët e fundit, duke u kthyer në sensacionin e rrjeteve sociale.

Nuk kishte se si kjo situatë t?i shpëtonte edhe aktorit të humorit, Olsi Bylyku, i cili ka dedikuar edhe një këngë.

 ?Gati shpirti sa s?na plasi, Beatriksi prek Donaldin, edhe Bora kur i pa tha: ?Phyy të dhjefsha surratin?. Por prap nuk e vrau mendjen hiç, nuk i luajti zari, biles varësen që i dha e shiti te dollari?, thotë Olsi ndër të tjera në këngë.

Krahas videos së publikuar në Instagram, ai ka shkruar: ?Shpresojme te vijne dite sa me te mira per Shqiptaret dhe te gjitha keto halle te mbarojne??, duke shkaktuar kështu shumë të qeshura, të cilat janë reflektuar në komente./E.T-CNA.al

 

 

 

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1)

Lajmet e fundit nga