LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Nuk kam lënë të sqarohem me dikë jashtë”/ Dj Pm “godet” Donaldin: Unë dhe Sara jemi ndryshe nga ata…

6 Dhjetor 2021, 17:46, Lifestyle CNA
“Nuk kam lënë të sqarohem me dikë jashtë”/

Në një bidesë të bërë me Meridianin, dj Pajtimi ka folur edhe në lidhje me rraportin e tij me Sarën.

Kujtojë se që në hyrje të shtëpisë së ?Big Brother Vip?, Pajtimi ka shfaqur pëlqim për Sarën.

Gjatë bisedës, Pm i tha Meridianit se çdo gjë e kishte lënë në duart e Sarës.

?Veprimet e saj ne fillim mkan bo me mendu ashtu, ka ndrru si njeri, kom ndrru si njeri?, u shpreh Pajtimi.

Duke shtuar se ndihet mirë se për momentin kanë raporte të mira së bashku.

Në momentin që Meridiani përmendi edhe raportin që Donaldi ka me Trikësen, Pajtimi është shprehur:  “S?kom lan kur tdal jashte mu sqaru me dikon”, shprehet Pm duke ju referuar Borës./S.K-CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga