LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Të isha jashtë…”/ Beatrix pendohet për lidhjen me Donaldin?

6 Dhjetor 2021, 12:27, Lifestyle CNA
“Të isha jashtë…”/ Beatrix pendohet për

Tashmë ata janë dyshja më e komentuar dhe e përfolur e momentit. Bëhet fjalë për çfitin Donald-Beatrix.

Ata janë kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të lidhjes së tyre në Big Brother Vip.

Pas episodit të kaluar ku raporti i tyre u diskutua dhe Doanldi mësoi për qëndrimin e Borës ndaj tij, ka patur shumë disktuim nga banorët.

Big Mama në një bisedë me Beatrix, është shprehur se nëse do të kishte qenë brenda në Big Brother do ta kihste këshilluar të mos e bënte një gjë të tillë dhe të priste derisa të dilte jashtë.

Gjithashtu ka theksuar se nuk e ka komentuar më parë situatën e tyre pasi të premten gjendja e tyre emocionale ishte tejet e rënduar.

Nga ana tjetër Beatrix rrëfen se po të ishte jashtë nuk do të ishte ngutur kaq shumë, pasi ka patur raste që ka pritur me muaj pa u ngutur.

Pjesë nga biseda

Big Mama: Unë të kisha qenë që në fillim, unë do ta kisha tërhequr vërejtjen do të kisha thënë ?mos, mos, prisni të dilni jashtë?.

Beatrix: Unë s?jam ngutur, kurrë s?jam ngutur. Kam pritur madje me muaj, pa e ditur mirë, e sigurt.

Big Mama: Unë kur kam ardhur ju kam parë keq dhe s?kam dashur as ta diskutoj, as ta debatoj…/ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga