LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Befason konkurrenti i ri i Big Brother Vip/ “Dua të fle afër Antonelës”

6 Dhjetor 2021, 11:54, Lifestyle CNA
Befason konkurrenti i ri i Big Brother Vip/ “Dua të fle afër

Sportisti Claudio Nika është banori më i ri i Big Brother Vip, i cili u bë pjesë e realityshowt të premten e kaluar.

Sërfisti ka tërhequr vëmendjen e vajzave me fizikun e tij. Claudio ka shprehur hapur pëlqimin e tij për një nga vajzat konkurrente, e cila është Antonela Berishaj.

Teksa bisedon me Ilirin dhe Sabianin, Nika i ka kërkuar Sabianit të lirojë krevatin pasi dëshiron të flejë pranë Antonelës.

Mesa duket së shpejti do të kemi çiftin e tretë në Big Brother Vip, pas Beatrix-Donald, Sara-Pajtim./ A.E-CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga