LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vijon romanca mes Beatrix dhe Donaldit/ Shkëmbejnë puthje të zjarrta në oborrin e shtëpisë

6 Dhjetor 2021, 15:43, Lifestyle CNA
Vijon romanca mes Beatrix dhe Donaldit/ Shkëmbejnë puthje të

Donald dhe Beatrix është dyshja më e komentuar e momentit.

Lidhja e tyre u shoqërua me shumë zhurmë në rrjet pasi Donaldi la pezull një sqarim me Borën, ndërkohë që kjo e fundit, kujtojmë se e takoi aktorin e humorit në shtëpinë e ?Big Brother Vip?.

Nisur nga kjo, ndjekësit dhe sidomos fansat e çiftit Bora dhe Donald kanë ?shpërthyer” me komentente negative, madje një prej tyre guxoi të shkonte deri në shtëpinë e ‘Vëllait të Madh’ dhe t?i bërtiste Donaldit me ton të lartë për Borën.

Megjithatë lidhja e Donaldit dhe Triksës jo vetëm që nuk përfundoi por përkundrazi sa vjen dhe bëhet më e fortë.

Gjatë ditës së sotme ata janë parë sërish duke shkëmbyer një puthje shumë romantike në oborrin e shtëpisë./S.K-CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga