LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish-fituesi i “Big Brother” flet me emra/ Kush i merr 100 mijë eurot sipas tij?

6 Dhjetor 2021, 17:18, Lifestyle CNA

Arbër Zeka është një nga fituesit e ?Big Brother?.

Ai ishte pjesëmarrës në edicionin e 5-të të asaj kohë para gati 9 vitesh ku fitoi 55 mijë euro.

I ftuar në Klan Kosova ai ka treguar edhe kush mund ta fitojë “Big Brother Vip” këtë vit.

Si fillim ai tha se i pëlqente Donaldi por me ngjarjet e ndodhura së fundi sheh emra të tjerë pretendentë për fitore.

?Në fillim më ka pëlqyer Donaldi, por më pas jam zhgënjyer me ngjarjet e fundit. Për fitore tash, jam në mes të Ilirit dhe Arjolës?, është shprehur Arbri./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga