LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Çka me Borën ky?”/ Olti Curri ironizon hapur Atdheun

6 Dhjetor 2021, 17:05, Lifestyle CNA
“Çka me Borën ky?”/ Olti Curri ironizon hapur Atdheun

Në trekëndëshin e shumëpërfolur Donaldi-Bora-Beatrix, është deri diku i përfshirë edhe Atdheu.

Kjo sepse ish-konkurenti përflitet se ka qenë në një lidhje dashurie me Borën dhe kjo ka qenë arsyeja pse moderatorja u nda me Donaldin.

Kujtojë gjithashtu që ish-konkurenti nuk ka nguruar të shfaqë hapur pëlqimin për Borën edhe në instervista televizive.

Së fundi ai ka bërë një postim në Instastory ku shkruan: Ti je si Bora, e bukur por e ftohtë.

Kjo është ironizuar hapur nga Olti Curri.

Ai ka ripostuar këtë thënie në Instagramin e tij dhe krahas shkruan: ?Po Atdheu do të jap motin te Tch si Luana Vjollca dikur? Ca ka me temperaturën e Borës ky!? ka shkruar Olti Curri./S.K- CNA.al

Lajmet e fundit nga