LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Oriola Marashi ‘nxeh’ rrjetin/ Pozon provokuese para kamerës

6 Dhjetor 2021, 16:20, Lifestyle CNA
FOTOT- Oriola Marashi ‘nxeh’ rrjetin/ Pozon provokuese para

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi shqiptare.

Ajo njihet për format e saj trupore perfekte të cilat nuk nguron ti ekspozojë në foto dhe video senuale. Marashi është një prej modeleve më të sukesshme të momentit dhe imazhi i shumë kompanive këtu dhe jashtë vendit.

Modelja është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale përmes të cilave tregon për projektet e reja dhe përditshmërinë.

Së fundi ajo ka pozuar para kamerës e veshur me një kostum leopard me të zezë që i thekson më së miri format trupore.

Për më shumë foto të Oriolës ndiqni galerinë e mëposhtme./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga