LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Të pandashme/ Bora Zemani shfaqet krahë Semit

6 Dhjetor 2021, 20:58, Lifestyle CNA

Bora dhe Semi, përveçse dy figura publike, janë edhe shoqe shumë të mira.

Emrat e tyre janë kthyer në ndër më të përfolurit për shkak të pjesëmarrjes së Semit në ‘Big Brother’ dhe Donaldit, ish partnerit të Borës.

Kujtojmë se Bora hyri në shtëpinë e ?Big Brother? për të takuar Semin por pastaj vendosi të takonte edhe Donaldin. Dyshja lanë një takim pezull por pasi aktori i humorit u lidh me Beatrix si duket do vijojë të mbesë ?pezull?.

Tani që edhe Semi ndodhet jashtë shtëpisë duket se ajo dhe Bora janë bërë të pandashme.

Sot moderatorja ka postuar disa foto ku duket krahë saj dhe shkruan: Me një bebe të vogël fare./S.K-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga