LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Tregohu njëher burrë”/ Arjani nuk kursen kritikat ndaj Bashkimit: Na hiqet si i ndershëm

6 Dhjetor 2021, 19:53, Lifestyle CNA
“Tregohu njëher burrë”/ Arjani nuk kursen kritikat ndaj

Gjatë emisionit të ?Përputhen Prime? ka pasur një debat shumë të fortë.

Kujtojmë se pasi Bashkimi dhe Alvisa u deklaruan për njëri-tjetrin Arjan Konomi dha një koment që acaroi jo pak studion.

 ?Duket sikur Bashkimit i kanë thënë për një vajzë të mirë, që i ka të gjitha të mira, por sikur ka një problem të vogël: është çik me barrë?, u shpreh Arjani

Kjo deklaratë u komentua edhe gjatë ditës së sotme.

?Edhe ?Prime? për familjen  time ka qenë shumë e vështirë. Babi donte të fliste me Arjanin, por i thashë se nuk doja të përfshija asnjë nga familja?, tha Alvisa.

Ndërsa kritikat, opinionisti nuk i kurseu për Bashkimin, që e konsideroi ?të shtirur?

?Tregohu njëherë burrë. Ti tjetër gjë mendon, tjetër thotë, shtiret dhe na hiqet këtu si i ndershëm?, ka vijuar Arjani./S.K-CNA.al

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga