LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E papritur/ Konkurenti i “Përputhen” bën kërcim stript në studio për Efin

6 Dhjetor 2021, 21:20, Lifestyle CNA

Efi, Ifgjenia Dhedhes është kthyer në një nga emrat më të përfolur të momentit. Që në hyrjen e  saj të parë ajo ra në sy direkt për pamjen e saj shumë të kuruar dhe për ngjashmërinë e frikshme me Borën dhe Elvana Gjata.

Ajo është edhe një nga vajzat e preferuara të djemve konkurentë.

Këtë javë ajo kishte takimin me Albin. Gjatë emisionit të sotëm ku edhe u shikua takimi i tyre, Albi bëri një vallëzim stript për Efin.
Si asnjëherë më parë Albi ka shfaqur një anë tjetër të tij të cilën nuk e kemi ditur. Gjesti i tij është pasur me të qeshura në studio./S.K-CNA.al

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga