LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Donaldi qetëson Beatrix: Unë i kam gjërat e qarta

6 Dhjetor 2021, 21:50, Lifestyle CNA
Donaldi qetëson Beatrix: Unë i kam gjërat e qarta

Prej kohësh tashmë marrëdhënia e Borës dhe Donaldit është kthyer në kryefjalën e medias rozë.

Duke  nisur që nga lidhja e tyre, disa vjet më parë, ndarja, takimi në ?Big Brother Vip? dhe ?tradhëtia? e Donaldit kundrejt Borës me Beatrix ka qenë gjithmonë objekt bisede.

Një sqarim mes dyshes Bora-Donald i lënë pezull ka acaruar shumë personazhe të cilët nuk kanë nguruar të shprehin mendimin e tyre me anë të komenteve dhe reagimeve ne rrjetet sociale.

Gjithsesi dyshja Donald dhe Beatrix vazhdojë të jenë të pandashëm.

Gjatë një bisede Beatrix pyeti Donaldin se çfarë po mendon, për situatën e krijuar dhe ku qëndron ai.

?S?do të mendoj asgjë. Si fus stres vetes kot. Gjërat e mia i kam shumë të qarta?, ka thënë ai duke sqaruar në këtë mënyrë edhe Beatrix./S.K-CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga