LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Janë thyer rregullat”/ Kledi “plas” bombën për “Big Brother”: E dashura ime kishte…

7 Dhjetor 2021, 09:58, Lifestyle CNA
“Janë thyer rregullat”/ Kledi “plas” bombën

Kledi Hysa ish-konkurenti i ?Big Brother Vip? se fundi ka dhënë një deklaratë të fortë në lidhje me ngjarjet që zhvillohen brenda shtëpisë së ?Big Brother?.

Kujtojmë se Kledi u përfol shumë për lidhjen jashtë shtëpisë, ndërkohë që brenda shfaqi pëlqim për Beatrixën.

Gjatë një interviste ai u shpreh se në asnjë moment nuk është pyetur nëse ishte në një lidhje dhe për këtë arsye nuk i tha edhe këngëtares.

Më tej ai u shpreh se e dashura e tij në fakt nuk kishtë ardhur jo sepse ishte lënduar nga situata por sepse kishte probleme me avionin. Ajo gjithashtu kishte shkruar diçka për Kledin por në asnjë moment nuk u transmetua.

?Ajo asnjëherë nuk më pyeti, a je në lidhje? Sepse në po bënim muhabet dhe s?mund të thosha që jam i lidhur. Ajo iku, le ta shijoj Donaldi. E dashura ime nuk erdhi prej problemeve me avionin, jo se nuk donte. Kishte shkruajtur gjëra për mua por nuk u transmetuan. Jemi bashkë, të shohim për më tej.?

Më tej Kledi theksoi faktin se brenda shtëpisë janë thyer shumë rregulla.

 ?Aty janë thyer shumë rregulla të forta. Arbana thjesht më ndihmoi të hyja. Monika dihet ça flet tani, s?thotë pastaj. Monikës nuk i takonte fare, kalon kufijtë.

Kam njeri që nuk i tregoj shumë emocionet dhe aty nuk e kontrolloja dot veten dhe shpesh herë pyesja ?A jam unë ky?. Edhe në shumë shoë live, më pëlqente se njeriu do ta tregojë emocionin. Çdo herë kur tregoja emocione ndihesha shumë i lumtur.?, u shpreh Kledi./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga