LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kuvendi i 11 Dhjetorit/ Vijon publikimi i emrave të delegatëve që kanë firmosur

1 Dhjetor 2021, 09:55, Politikë CNA
Kuvendi i 11 Dhjetorit/ Vijon publikimi i emrave të delegatëve që

Degët e Partisë Demokratike në Tiranë, vijojnë të publikojnë emrat e delegatëve që kanë firmosur për thirrjen e Kuvendit Kombëtar në 11 Dhjetor.

Kështu mësohet se sot në orën 12:00 do të publikohen emra e degës Nr. 9 dhe dega Paskuqan.

?Të nderuar kolege! Ju bej me dije se këtë të merkure, dt.1 Dhjetor, në ora 12.00, dega e PD-së, Nr. 9 dhe dega Paskuqan, do të lexojnë emrat e delegatëve që kanë firmosur formularin për mbledhjen e Kuvendit Kombëtar me datë 11 Dhjetor.

Leximi i emrave do të bëhet në selinë e PD-së tek zyra e z. Edi Paloka.?-thuhet në njoftim.

Kuvendi i 11 dhjetorit/ Të tjerë delegatë i dorëzojnë firmat Edi Palokës

Basha iu kyç derën delegatëve/ Dega 4 dënon veprimin e tij: Foltorja po ngjall shpresë

Urdhëri i Bashës/ PD kyç dyert për mediat dhe delegatët

Dega 1 publikon emrat/ Kush janë delegatët pro Kuvendit të Berishës

Dyshimet mbi firmat për Kuvendin e 11 dhjetorit/ Delegatët i ?mbyllin gojën? Bashës

Lajmet e fundit nga