LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha i trembet përballjes me Berishën/ 'Se ka betejën me mua'

30 Nëntor 2021, 18:44, Politikë CNA
Basha i trembet përballjes me Berishën/ 'Se ka betejën

Teksa kanë mbetur më pak se dy javë nga Kuvendi i 11 dhjetorit, kryedemokrati Lulzim Basha duket se i frikësohet përballjes me liderin historik Sali Berisha.

Në një intervistë për emisionin ?Radari Informativ? me Jonida Shehun në ABC News, Basha deklaroi se nuk e ka betejën me Berishën.

Madje sipas Bashës ai po e përdor si sebep që po i sjell kosto partisë dhe atij vetë.

?Unë nuk kam asnjë përballje me Sali berishën, as ai me mua, e ka me SHBA.

Është një fazadë, një sebep që po i sjell kosto PD dhe mua.

Ky është një sensacion mediatik për ti ikur problemeve reale?, tha ai./CNA.al

Lajmet e fundit nga