LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha në gjumë/ Harron se çfarë ndodh në vend

30 Nëntor 2021, 15:28, Politikë CNA
Basha në gjumë/ Harron se çfarë ndodh në vend

Kreu i PD Lulzim Basha  ka përshëndetur emërimin e Imzot Arjan Dodaj, si Arqipeshkv i Arqidioqezës Metropolitane Tiranë-Durrës.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ai shkruan se ky është një lajm i gëzueshëm jo vetëm për besimtarët katolikë.

Por në postimin e Bashës nuk kanë nguruar as komentet e qytetarëve, të cilët i ?kanë treguar? vendin kryeopozitarit.

Një qytetar i shkruan: ?Tani je zgjuar nga gjumi o flori?! Koleget e tu kane uruar qe ne mengjes.

Taksirat e ke, duro dhe 11 dite dhe pastaj do flesh gjume sa te duash?.

Ndërkohë që një tjetër qytetar i kujton Bashës se ai ka qenë një nga personat që e ka poshtëruar më shumë katolikët, ndërsa tani u kujtua ta uroj./CNA.al

Lajmet e fundit nga