LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në prag të Kuvendit Kombëtar/ Berisha “zbret” në Tropojë

30 Nëntor 2021, 08:09, Politikë CNA
Në prag të Kuvendit Kombëtar/ Berisha “zbret” në

Foltorja do të zhvendoset në Tropojë. Ish-kryeministri Sali Berisha, ka njoftuar se ditën e nesërme, do të jenë në qytetin e Bajram Currit, në orën 16.30.

Me moton ?Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur?, Berisha nesër do të ndez Tropojën.

?Nesër ditën e mërkurë me datën 1 Dhjetor, në orën 16:30, në Pallatin e Kulturës të qytetit të Bajram Currit do mbahet ?Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur?.

Ftoj të gjithë demokratet dhe demokratët e Tropojës të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë!?, njofton Berisha në rrjete sociale.

Kujtojmë, se me 11 Dhjetor, demokratët do të mbajnë Kuvendin Kombëtar, me anë të të cilit do të zgjedhin strukturat e reja./CNA.al

Lajmet e fundit nga