LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Demokratët bëjnë “për një lek” Grida Dumën/ “Po ul veten për një dështak si Luli”

29 Nëntor 2021, 18:57, Politikë CNA

Menjëherë pas një postimi në rrjete sociale, ku deputetja e PD, Grida Duma shprehej se nëse Amerika do t?i kërkonte asaj të largohej nga PD, ajo do të ikte menjëherë, ka patur një lum komentesh e ofendimesh kundrejt saj.

Demokratët e cilësojnë Dumën si një njeri të dobët e pa karakter, e cila ka ulur vlerat e vetes duke mbështetur kreun e PD, Lulzim Basha.

?A e dije qe edhe ne 1997 Berisha ishte non grada per ambasasoren Mariza Linon, por me pas ishte i vetmi qe solli ne Ballkan dhe Shqiperi Presidentin amerikan Bush ? Ishte ai non grada qe te futi ty ne politike dhe te beri zv ministre . Pse nuk kishe ze atëherë qe te na tregoje nga keto lloj përallash?, shkruan një komentues në rrjetin social facebook./CNA.al

Lajmet e fundit nga