LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Pijanecë dhe kriminelë”/ Sulmet e Bashës ndaj demokratëve dhe përgjigjja që do marrë nga ata

29 Nëntor 2021, 14:53, Politikë CNA
“Pijanecë dhe kriminelë”/ Sulmet e Bashës ndaj

Ish deputeti i PD Klevis Balliu ka reaguar ashpër nga Lulzim Bashës, i cili akuzon demokratët si pijanecë dhe kriminelë.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Balliu shprehet se në 11 dhjetor Basha bashkë me mbështetësit e tij do marrin përgjigjen e merituar. Sipas tij, akuzat ndaj demokratëve vetëm për të mbajtur karrigen është e pafalshme.

?Sulmi i ulët i Lulit dhe 2 mbështetësve të tij ndaj demokratëve është i turpshëm. 

Ti thuash demokratëve pijanecë e kriminelë për të mbrojtur karrigen tënde është e pafalshme.

Në 11 Dhjetor këta mjeranë do marrin përgjigje, duke filluar nga Lul Basha?, shkruan Balliu./CNA.al

Lajmet e fundit nga