LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dyshimet mbi firmat për Kuvendin e 11 dhjetorit/ Delegatët i “mbyllin gojën” Bashës

29 Nëntor 2021, 10:24, Politikë CNA
Dyshimet mbi firmat për Kuvendin e 11 dhjetorit/ Delegatët i

Kryetari në detyrë i PD-së, Lulzim Basha dhe Sekretari i Përgjithshëm, Gazment Bardhi në prononcimet e tyre për mediat kanë hedhur dyshime mbi firmat e mbledhura për thirrjen e Kuvendit Kombëtar në 11 dhjetor.

Por, mesa duket për të hequr çdo dyshim, një pjesë e delegatëve që kanë firmosur për thirrjen e Kuvendit në 11 dhjetor, kanë vendosur të bëjnë publik emrat.

Kështu mësohet se sot në orën 12:30, do të bëhen public emrat e delegatëve të degës nr.1, në Tiranë.

?Këtë të Hënë, datë 29, ora 12:30, dega Nr. 1 e PD-së, Tiranë do të publikojë emrat e delegatëve që kanë firmosur për thirrjen e Kuvendit Kombëtar me datë 11 Dhjetor dhe që kanë pranuar t?u publikohet emri. Lista do të lexohet nga zyra e Z. Paloka.

Ftojmë mediat të marrin pjesë.?-thuhet në njoftim.

Kujtojmë këtu se deri tani janë lexuar emrat e delegatëve në njësinë 6, 3 dhe 7./CNA.al

Lajmet e fundit nga