LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Deputeti socialist lëshon gjuhën ndaj kolegëve/ “Mos më rr**ni leshtë!”

28 Nëntor 2021, 15:43, Politikë CNA
Deputeti socialist lëshon gjuhën ndaj kolegëve/ “Mos

Pasi uroi ditën e Pavarësisë me një foto të Enver Hoxhës dhe flamurit kombëtar, deputeti Bujar Çela ka fyer dhe kolegët në grupin e Komisionit të Sigurisë në Parlament, pasi e kanë kritikuar për këtë veprim të tij.

?Më rruan leshtë kush smë njeh mua dhe kohën.

O tufaaaa-jetoni dhe me dhe mos gjykoni kohën?, – shkruan Bujar Çela në grupin e komunikimit të ëhatsapp të deputetëve .

E kotë ka qenë dhe ndërhyrja e deputetit tjetër socialiste Paulin Sterkaj, i cili ka tentuar ta shfaqë Çelajan si humorist, por lushnjari deputet ka vazhduar me komentet e tij.

Mesazhi i Paulin Sterkaj:

‘Ky shoku jonë është gastori i grupit, kshu që mos ja merrni për provokim’./CNA.al

Lajmet e fundit nga