LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Të bashkuar drejt fitores”/ Berisha thirrje demokratëve

27 Nëntor 2021, 18:29, Politikë CNA
“Të bashkuar drejt fitores”/ Berisha thirrje demokratëve

Ish kryeministri Sali Berisha u ka bërë thirrje të gjithë delegatëve të PD të bashkohen në Kuvendin e datën 11 dhjetor, në atë që ai e quan ditëlindjen e PD.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, teksa ka ndarë videon e Bledi Himçit, Sekretarit të degës së Partisë Demokratike në qytetin e Elbasanit i cili ka deklaruar paraditen e sotme se procesi i mbledhjes së firmave për Kuvendin e datës 11 Dhjetor, ka qenë një nga proceset më demokratike.

?Falenderoj delegatet firmetare te Elbasanit per guximin dhe dinjitetin e treguar per mbledhjen dhe mbrojtjen e procesit te mbledhjes se firmave per Kuvendin e dt 11 Dhjetor, sikunder u bej thirrje te gjithe delegateve te bashkohen me ne, në Ditelindjen e Partise Demokratike! Te bashkuar drejt Fitores!?, shkruan Berisha./CNA.al

Lajmet e fundit nga